Garanti ve İade Koşulları

TAZEMİZ alışveriş sitesi olan www.tazemiz.com üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler TAZEMİZ garantisi altındadır. 

1. Cayma Hakkı

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Kargo masrafları müşteriye aittir.

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında oluşabilecek kırılmalara karşı firmamız sorumludur. Kargo görevlisine tutanak tuturmanız gerekmemektedir. Whatsapp-Telegram hattımızdan (0541 514 88 68) veya bilgi@tazemiz.com adresine kırılmış ürün görselini ve sipariş bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir. Ek hiç bir ücret ödemeden tarafınıza yeni ürünler gönderilecektir.

3. Hatalı Ürünler

Maalesef ne kadar dikkat etsekde karışaşılan bir durumdur. Böyle bir durumda lütfen endişe etmeyin, firmamız hep sizin yanınızdadır. Durumu Whatsapp-Telegram hattımızdan veya bilgi@tazemiz.com adresine iletirseniz tarafınıza doğru ürünler gönderilecektir.

4. Memnun Kalmazsanız

Ürünlerimizden bir memnuniyetsizlik duyarsanız 14 gün içerisinde şartsız iade edebilirsiniz. Bizlerde için müşteri memniyeti çok önemlidir, memnun kalmadığınız bir ürünü kullanmanızı veya kullanmadığınız bir ürüne para harcamanızı istemeyiz. Durumu Whatsapp-Telegram hattımızdan veya bilgi@tazemiz.com adresine iletirseniz kargo ücreti ödemeden nasıl iade edebileceğiniz hakkında size bilgi verebiliriz.