Kurumsal Profil

Tazemiz, 2019 yılında KOSGEB desteği ile faaliyete başladık. Uzmanlık alanımız soğuk pres yağlardır. Tüm tohum ve çekirdeklerin yağını çıkartabilmekteyiz.

Türkiye`nin en leziz yağlarını üretme hedefi ile çıktığımız bu yolda emin adımlar ile ilerleme hedefindeyiz.

tazemiz firması
Tazemiz firmamızın hem ürün standının hemde üretim tesisinin bulunduğu Erdemli Şubesi

Tazemiz Neler Yapar

TAZEMİZ Doğal Ürünler,  yağlı tohumlardan kapalı sistem soğuk pres metodu ile doğal yağlar üretmektedir. Ürünlerimizi hiçbir kimyasal ve ısıl işleme tabi tutmadan elde etmekteyiz. Kullandığımız tohumlardaki vitaminler, antioksidanlar ve aromalar hiçbir değişime uğramadan yağla birlikte elde edilmektedir. Bu sebepten üretimimiz olan yağlar E-vitamini (Alpha tocopherol), A-vitamini, Omega-3, Omega-6, Resveratrol v.b. gibi sağlık için son derece önemli değerler bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz. Üretimimiz olan yağlar sağlık, gıda ve kozmetik sanayinde kullanılmaktadır.

Soğuk pres yağların yanı sıra, yağı alınmış tohumların un haline getirerek satışa sunuyoruz.

Misyonumuz:

İş ahlakı ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerle dayanışma ve işbirliği içerisinde mal ve hizmet üretimini sürdürmektir.

“Ticari kişiliğimiz bünyesindeki iş kollarının dengesini koruyarak sektörlerde oluşan beklentileri karşılayabilen, kurumsallığı süreçten öte, ucu açık bir iyileşme olarak gören, değişen teknoloji ve gıda gereklerini yerine getirmeye hazır, dürüst, güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak.”

Biz, bitkisel yağ üretiminde lider bir firma olarak, kaliteli, doğal ve sürdürülebilir ürünler sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimize, sağlıklı ve besleyici bir yaşam tarzı sunmak için yüksek kaliteli bitkisel yağlar üretiyoruz. Ürünlerimizi her zaman tüketicilerimizin beklentilerini aşacak şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, toplumumuzun refahına katkıda bulunmak için, doğal kaynakları korumaya ve sürdürülebilir üretim yöntemlerine önem veriyoruz.

Kalite Ve Güvence

Tazemiz Doğal Ürünler, yeni nesil teknolojileri, geçmişten gelen bilgi ve birikim ile harmanlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Mersin Erdemli’de kurulu son sistem dolum ve depolama tesislerinde, çağımızın en modern laboratuarımızda analizlerden geçen soğuk pres yağlar, gıdaya uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Kalite ve sağlık açısından üretimimizde kullanılan ambalajlar cam şişe ve gıdaya uygun variller kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Ticari kaygılar ve hesapların ötesinde, ülke insanımıza en yüksek kalitede, doğal ürünler sunabilmek azmiyle çalışmalarımızı sürdürmektir.
Bitkisel yağ sektöründe lider bir marka olarak dünya genelinde tanınmak ve tercih edilmektir. Sürekli yenilik yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek istiyoruz. Sürdürülebilir üretim yöntemleri kullanarak, doğal kaynakları korumaya ve toplumun refahına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. En son teknolojileri kullanarak, ürünlerimizin kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak istiyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın gelişimine yatırım yaparak, onların kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarına destek olmayı amaçlıyoruz.