TAZEMİZ

Doğal Ürünler

Tazemiz ; 2015 yılında Mersin`in Erdemli ilçesinde kurulmuş olup, dinamik kadrosu ile öncelikle gıda sektöründe hizmet vermekteyiz.Kendi çiftliğimizde gıda sektöründeki bilgi birikimine zeytin ve zeytinyağı üretime giriş yapan firmamız; 2018 yılı itibari ile soğuk pres yöntemi ile yağ üretimine başladık.

Türkiye`nin en leziz yağlarını üretme hedefi ile çıktığımız bu yolda emin adımlar ile ilerleme hedefindeyiz.

Misyonumuz:

İş ahlakı ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerle dayanışma ve işbirliği içerisinde mal ve hizmet üretimini sürdürmektir.

“Ticari kişiliğimiz bünyesindeki iş kollarının dengesini koruyarak sektörlerde oluşan beklentileri karşılayabilen, kurumsallığı süreçten öte, ucu açık bir iyileşme olarak gören, değişen teknoloji ve gıda gereklerini yerine getirmeye hazır, dürüst, güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak.”

Kalite ve Güvence

Tazemiz Doğal Ürünler, yeni nesil teknolojileri, geçmişten gelen bilgi ve birikim ile harmanlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Mersin Erdemli’de kurulu son sistem dolum ve depolama tesislerinde, çağımızın en modern laboratuarımızda analizlerden geçen soğuk pres yağlar, gıdaya uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Kalite ve sağlık açısından üretimimizde kullanılan ambalajlar cam şişe ve gıdaya uygun variller kullanılmaktadır.

zeytin dalı

Vizyonumuz

Ticari kaygılar ve hesapların ötesinde, ülke insanımıza en yüksek kalitede, doğal ürünler sunabilmek azmiyle çalışmalarımızı sürdürmektir.