TAZEMİZ

Doğal Ürünler

Doğanın için doğalı üretmek için çıktığımız bu yolda, emin adımlarla ilerliyoruz. Tesisimiz Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı limonlu sahil kasabasında şehrin gürültüsünden çok uzak bir yerdedir. Tesisimiz çiftlik evden bozma, gıda üretimine uygun şekilde dekore edilmiş olup, bir çok tropikal bitki ve ağaçlarla çevrilidir. Tesisimiz denize 3 km uzaklıkta olup, kayacı vadisi manzaralıdır, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı hakimdir.

Tazemiz Neler Yapar

TAZEMİZ Doğal Ürünler,  yağlı tohumlardan kapalı sistem soğuk pres metodu ile doğal yağlar üretmektedir. Ürünlerimizi hiçbir kimyasal ve ısıl işleme tabi tutmadan elde etmekteyiz. Kullandığımız tohumlardaki vitaminler, antioksidanlar ve aromalar hiçbir değişime uğramadan yağla birlikte elde edilmektedir. Bu sebepten üretimimiz olan yağlar E-vitamini (Alpha tocopherol), A-vitamini, Omega-3, Omega-6, Resveratrol v.b. gibi sağlık için son derece önemli değerler bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz. Üretimimiz olan yağlar sağlık, gıda ve kozmetik sanayinde kullanılmaktadır.

Soğuk pres yağların yanı sıra, yağı alınmış tohumların un haline getirerek satışa sunuyoruz. Çevremizde yetişen harnup ve zeytinlerden elde ettiğimiz ürünleri, köy usulü ile hazırlayıp satışa sunuyoruz.

Kalite ve Güvence

Tazemiz Doğal Ürünler, yeni nesil teknolojileri, geçmişten gelen bilgi ve birikim ile harmanlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Mersin Erdemli’de kurulu son sistem dolum ve depolama tesislerinde, çağımızın en modern laboratuarımızda analizlerden geçen soğuk pres yağlar, gıdaya uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Kalite ve sağlık açısından üretimimizde kullanılan ambalajlar cam şişe ve gıdaya uygun variller kullanılmaktadır.

zeytin dalı

Vizyonumuz

Ticari kaygılar ve hesapların ötesinde, ülke insanımıza en yüksek kalitede, doğal ürünler sunabilmek azmiyle çalışmalarımızı sürdürmektir.