Göğüs Sıkılaştırmak

göğüs sıkılaştırma

Elbette her bayan daha sıkı ve daha diri göğüslere sahip olmak istemektedir. Göğüslerin yapısı; sık kilo alınması verilmesi, özellikle hamilelik ve emzirme dönemi, yanlış iç çamaşırı kullanımı ve yaşın ilerlemesi gibi etmenlere bağlı olarak değişime uğramakta ve zamanla sarkmalar oluşabilmektedir.

Göğüslerin zamanla deforme olması neticesinde bayanların büyük kısmı, birtakım estetik operasyonlara veya pahalı ürünlere umut bağlamaktadır. Ancak her bireyin maddi açıdan bu kadar imkanı olmayabilir. İşte bu kişilerde doğal bakım formüllerine başvurarak eski görünümlerine kavuşmaya çalışmaktadır.

Oldukça hesaplı ve kolaylıkla hazırlanan bu kür ile 3 ay gibi kısa bir sürede düzenli uygulama ile önemli bir yol kat edebilirsiniz.

Bu kürün hazırlanmasında cildi sıkılaştırıcı özelliği olan doğal yağlardan faydalanılmaktadır. Bu kür tarifinde, üzüm çekirdeği yağı ile incir çekirdeği yağı önerilmektedir. Bu yağlar, aktarlardan kolaylıkla temin edilebilir. Malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken bu yağları karıştırmak ve düzenli olarak uygulamaya devam etmektir.

Gerekli Malzemeler;

2 tatlı kaşığı kadar incir çekirdeği yağı
1 tatlı kaşığı kadar üzüm çekirdeği yağı

İncir Kürün Yapılışı ve Uygulanışı
İncir çekirdeği yağı ile göğüs sıkılaştırma işleminin gerçekleştirilebilmesi için yukarıda sayılmakta olan yağ çeşitlerini, belirtilen ölçülerde bir kaseye alınız ve karıştırınız. Karıştırarak hazır ettiğiniz bu kürü, 3 ay boyunca düzenli olarak göğüslerinize uygulayınız. Evet tüm yapmanız gereken bu kadar…

Kürü uygulama sıklığı olarak; ilk hafta sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa uygulamanız gerekmektedir ancak sonraki günlerde günde 1 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde hazırladığınız kürü 3 ay süreyle düzenli olarak uyguladığınızda daha sıkı göğüslere sahip olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir