Badem Yağı İle Kaş ve Kirpik Gürleştirme

badem yağı

Değeri müşterilerimizin en çok yaşadığı sorunlardan biri olan kaş ve kirpik için badem yağı bir çözüm olabilir. 

Kaş ve kirpikler, stres dolayı, bakımsızlık olabilir, bazı ilaç tedavileri, soğuk veya kuru hava gibi sebeplerden canlılığını kaybedebilir veya dökülebilir. Bu nedenlerin dışında genetik bir durumda olabilir. Bu gibi durumlarda badem yağı tam da aradığınız çözüm olabilir. Badem yağı yüksek oranda E vitamini başta olmak üzere birçok mineral bakımından da oldukça zengindir. Bu sayede düzenli kullanımda kıl köklerini besleyerek güçlendirir ve dökülmelerin önüne geçebilir , yeni oluşumları destekler. Ayrıca kaş ve kirpiklerinizin daha canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Özellikle kış aylarında soğuk ve kuru hava sebebiyle kuruyup dökülmeye meyillenen kaş ve kirpiklere ihtiyacı olan nemi ve besini sağlar. Badem yağı hafif yapısı sayesinde uygulama sonrası kaş ve kirpiklerinizde ağırlık hissi oluşturmaz.

badem yağı
Tazemiz badem yağı, soğuk presleme yöntemi ile üretilmiştir

Badem Yağı Kullanımı :

Birkaç damla badem yağını parmak uçlarınızla kaş ve kirpiklerinize, yağ kıl köklerine iyice nüfuz edecek şekilde uygulayınız. Daha kolay uygulayabilmeniz için iyice temizlenmiş rimel çubuğundan ya da kulak çubuğundan yardım alabilirsiniz. Ancak istediğiniz etkiyi görebilmeniz için bu işlemi haftada 2 ya da 3 kez tekrarlayarak en az 2 ay sabırla kullanmanız gerekmektedir.

Hangi Badem Yağı Kullanılmalı

Kullanacağınız badem yağı kesinlikle soğuk pres badem yağı olmalıdır. Soğuk pres yöntemi ile üretilen badem yağı, son derece kaliteli ve bütün değer kayba uğramadan yağa geçecektir. Tazemiz Doğal Ürünler olarak badem yağını soğuk presleme yöntemi ile hiç bir katkı maddesi eklemeden üretiyoruz.

https://tazemiz.com/urun/tatli-badem-yagi/  Sayfasından ürünü inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir