1
zayıflama

Değeri müşterilerimiz, tarafımıza sıkça sorulardan biri olan çörek otu yağı zayıflatır mı yoksa kilo almamıza mı nedir olur sorusuna açıklık getirmek istedik.

Çörek otu yağı, çok kıymetli yağlardan biridir, bir çok amaçla kullanabilirsiniz. O kadar kıymetli ki hem kilo almada hemde kilo vermede yardımcıdır.

Kullanım zamanına göre çörek otu yağı hem kilo almanıza hemde kilo vermenize yardımcı olan bir yağdır. Öğle ve akşam yemeğinden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı tüketerek iştahınızı kesebilirsiniz. Bu şekilde daha az yemek ihtiyacı duyacaksınız.

çörek otu yağı kilo alma & zayıflamada nasıl kullanılır?

Yemeklerle veya yemekten sonra 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı tüketmeniz ise iştahınızı açacaktır. Bu yöntemle daha fazla yemek yemek ihtiyacı hissedeceksiniz. Yemekle beraber tüketecekseniz eğer salata, yoğurt veya çorba üzerine 1 tatlı kaşığı ilave edebilirsiniz. İlk başlarda bu tat da alışık olmadığınız için yadırgaya bilirsiniz ancak sonra dan çörek otu yağı vazgeçilmezi tatlarınız arasına girecektir.

Ancak bir önemli nokta bunu düzenli olarak uygulamalısınız.

Ayrıca sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı tüketmenizinde bir çok faydası vardır.
Çörek otu yağının faydalarını için buraya tıklayınız.

1 yorum

  1. […] kesinlikle uzak durulmalıdır. Kilo alma veya verme hakkında bilgi almak isteyen okurlarımızı Çörek Otu Yağı Zayıflama ve Kilo Alma isimli yazımızı okumasını tavsiye […]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0

ÜST

Çörek otu yağı, çok kıymetli yağlardan biridir, bir çok amaçla kullanabilirsiniz. O kadar kıymetli ki hem kilo almada hemde kilo vermede yardımcıdır. 
Powered by
X